Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

v9.03.110 - Hibák

Utolsó módosítás 3 év óta
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
ujra raktam az egeszet most nem jelzi a hibat visszont a locale global-php ben volt par dolog ami hianyzot azokat az angolbol atmasoltam es forditottam igy nem jelez arra sem hibat most nem tudom hogy azota valaki frisitette e a hibat mert ezzek regebben letoltott filek .
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
hm nem tudom a profilt szerkeszteni ezt adja helyette
{%tab_header%}{%open_form%}{%user_name_field%}{%user_email_field%}{%user_hide_email_field%}{%user_reputation_field%}{%user_avatar_field%}{%user_password_field%}{%user_admin_password_field%}{%custom_fields%}{%captcha_fields%}{%eula%}{%post_button%}{%close_form%}{%tab_footer%}
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Szerintem másold fel ismét a teljes fusiont, valami hibásan lett másolva.

Mathias:
Érdekesség!! a panel mentése csak a bal illetve jobb oldalra lehet megadni, hogy csak a főoldalon jelenjen meg Mosoly
Az indokát nem tudom, de középre nem lehet, kivéve, ha átmozgatod szélről a panelt középre, így az első mentésig jó lesz..
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
ket tarhelyen ugyanaz a hiba a quantumfields.php jelez locale hibat csak eppe nem kapom annak melyik locale file be vannak megadva a 'contact' => $this->locale['fields_0516'], ezt nem kapja ezt keresem merre van ezt jelzi a naplo
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
megkaptam a hibat nem a csomagal hanem az atom x2 es tema a hibas atettem mas temara es rendbe van csesze meg
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
locasle/admin/fields.php
$locale['fields_0516'] = "Elérhetőség";
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
meg 1 hiba anyelv valtasnal felit fosrditsa a z oldalnak ha a bealitasnal magyara tesyed a kicsi zaszloval csak felit forditsa mas nyelvre hat van azert hiba boven benne
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Más nyelvre nem tudom, az függ hogy le van-e fordítva arra a nyelvre, egyébként az alap csomagból mindent lefordít (Magyarra biztos).
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
bocs lehet nem voltam eleg ertheto szoval tedd angolra a zaszlot felul es a bealitasoknal hagyd magyaron es akkor felle az oldalnak magyar lesz felle meg angol
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta

karrak Írta:

@karrak - Szerintem másold fel ismét a teljes fusiont, valami hibásan lett másolva.

Mathias:
Érdekesség!! a panel mentése csak a bal illetve jobb oldalra lehet megadni, hogy csak a főoldalon jelenjen meg Mosoly
Az indokát nem tudom, de középre nem lehet, kivéve, ha átmozgatod szélről a panelt középre, így az első mentésig jó lesz..


welcome_message_panel is csak hom, de köszi az infót
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta

karrak Írta:

@karrak - Más nyelvre nem tudom, az függ hogy le van-e fordítva arra a nyelvre, egyébként az alap csomagból mindent lefordít (Magyarra biztos).


Magyarra biztos, de ha angolra állítod van alap csomagból származó panel amit nem fordít. pl user_info...
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Mathias:
A welcome panel, jogos a felvetés, de sajna csak addig igaz, amíg át nem rakod máshová. (tegnap próbáltam egy ideig) ugyan az lesz vele, mint minden mással. (telepítésnél már úgy menti el azért jó)

Nyelv.
Hát a 9.03.110 nél a hiba nagyon is megvan, viszont ami javítás fog jönni abban már nincs.
De sajna nem találom, hogy hol is javíthatták.. Szomorú
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Igen csak addig jó

Szerk.: Nyelv

Ha a settings táblában a locale mező tartalmát törlöd, akkor jól működik.
Módosította Mathias 2021.05.26 09:16, 3 év óta
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
hat igen es amit fajlalok nem megy ezzen a verzion az atomix 2 es tema v agyis a profil modositasa valamiert na de ez van
es par dolog ami a 70 esen meg ment a panelekbol na mind1 lesz valahogy hatha valaki atirja a temat az uj verziora
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Főadminisztrátor
Felhasználók a témában: karrak, superboyka, Mathias, Ephyx
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről