Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

PHPFusion 9.10.00 Hibajelzések

Utolsó módosítás 11 hónap óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Egy Hiba az Üzenőfal szerkesztésnél a szerkesztő neve lesz elmentve!!
(javítva a githubon) a javítása..
shoutbox.php
187 sor
 'shout_name' => !empty($sb_name) ? $sb_name : fusion_get_userdata("user_id"),

cseréld erre
 'shout_name' => (!empty($sb_name) ? $sb_name : (!empty(post('shout_name')) ? sanitizer('shout_name', '', 'shout_name') : fusion_get_userdata("user_id"))),


299 sorba illeszd be
 $html .= form_hidden('shout_name', '', $this->data['shout_name']);
Módosította karrak 2021.09.19 15:28, 3 év óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Nos ez volt a kisebbik :(
Adminban nem működött jól,
Javítása..
shoutbox.php kb 59 sora
 $this->postLink = clean_request("", ["s_action", "shout_id"], TRUE);

cseréld erre..

 $this->postLink = clean_request("", ["s_action", "shout_id", "aid"], TRUE);
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Az oldalon már cserélve, idáig jól működik (egy dolgot kivéve Szomorú ha be van kapcsolva a SEO mód, nem hajlandó működni)
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Javítva lett a SEO az index.php ban, így most már működik Rendesen ott is az üzenőfal.
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Nem egy nagy dolog, de talán érdemes lenne kiegészíteni.

Admin ikon azaz infusion ikonok, ha valaki nem pont 45x45 képet használ előfordulhat, hogy elcsúsznak az ikonok.

https://photos.app.goo.gl/qebMiWdCr32...Cr32E45U88

themes/admin_themes/AdminLTE/acp_styles.min.css

Core
.icon-wrapper img{margin:5px auto;max-width:45px}


kieg.
max-height: 45px;
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Javítva lett a köv verzióban..
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Tetszik


Adminban beküldtem, azaz feltöltöttem egy letöltést. Download táblában a download_user értéke 0, ott nem az én id-m kellene, hogy legyen.
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
De annak kéne lennie, de a beküldés jó volt? (sikeres, vagy valami hibát írt ki?)
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Sikeres beküldés volt, minden megjelent kivéve a nevem. Hibanapló üres. Ha másnál nincs hiba, lehet nálam akad valamivel.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Tessék karrak, hogy ne unatkozz.
Böngészőbe:
https://fusionhu.com/viewpage.php?page_id=1

"Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/includes/core_mlang_hub_include.php on line 38"

A többiek oldalán (Mathias, Ephyx) persze nem, szóval vagy csendben megoldották, vagy náluk valami más.
(Mondjuk emlékeim szerint ez már az előző Fusion verziónál is megvolt.)
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Köszi.. Mosoly
A Következő verzióban javítva ez is. itt is.. Mosoly
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Karrak térjünk vissza arra a fenti Üzenőfal dologra... (#2-4)

Csak emlékeztetőnek: hozzászólások admin általi módosítása volt a hiba.

Github-ról leszedtem az általad javított shoutbox.php-t.

Felmásolva hozzám a következőt tapasztaltam:
1.
Az üzenőfal archívumban alul az oldalszámozás "megbolondult", nem azt mutatja amire kattintgatsz, ez előtte jól működött.
Ezen az oldalon is rossz.
2.
Ezt már csak félve írom, hiszen nyilván kipróbáltad a javított verziót és akkor nálam van a baj (bár ez esetben gőzöm sincs mi lehet).
Ha Adminként (de nem Admin felületen) belenyúlok egy hozzászólásba és MINDEGY, hogy user vagy saját hozzászólásom, akkor nem csinálja meg a módosítást, helyette létrejön legfrissebb sorszámmal egy üres hozzászólás egy "G" user névvel. Kép csatolva.
Sima nem admin userként belépve a saját hozzászólás módosítása működik, tehát Admin user oldalról van valami.
Itt nem vagyok admin, nem tudom kipróbálni. Sima userként itt is működik.

(Ephyx oldaláról Mathias megoldását is kipróbáltam, a jelenség ugyanez, csak az új üres hozzászólás legalább az én nevemmel és képemmel jelenik meg, nem titokgzatos "G"-ként.
Ha Üzenőfal Adminban nyúlok a hozzászóláshoz, Mathias megoldással működik, Tieddel nem néztem meg. Az Archívum oldalszámozás sem kavarodik meg ezzel a másik verzióval.)
Módosította vizo 2021.09.24 21:39, 3 év óta
Nincs hozzáférésed a csatolt fájlok megtekintéséhez
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
2. ilyet nálam dbquery_insert okozott és okoz hibát
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
sajna más volt a hiba én voltam ..... , javítottam a githubon, az üzenőfalat..remélem.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta

Idézet

javítottam a githubon, az üzenőfalat..remélem.

Meg is van, látszólag jó lett, köszi!
Módosította vizo 2021.09.26 17:00, 3 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Újabb probléma, most a Navigációs menüvel.

1.
A menüpontok sorba rendezése nem működik, kénye-kedve szerint átrendezi őket a rendszer.
Amíg nem nyúlsz hozzá a meglévőhöz, addig nem mászik el de próbálj betenni, kivenni menüpontot majd rendezgetni....
Az mindegy, hogy áthúzással csinálom vagy sorszámot adok neki, akkor is összekeverednek.
Talán az működik, hogy mindet inaktiválom és egyesével (manuálisan a sorszám megadásával) bekapcsolom őket.

2.
Ha új menüpontot adok hozzá, akkor az nem jól jelenik meg, nem veszi fel a megfelő pozíciót, stílust.
Furán hangzik de kipróbálva látszik...

Mindkettőt a Fusion teszt oldalon is tapasztaltam...

Ha másnál is hiba (gondolom igen) akkor vagy javítandó és beküldendő githubon (karrak? ) vagy beküldendő fórumra és javítsák...

(Már azt sem tudom, hogy itt gyűjtsük a problémákat vagy Ephyx oldalán?
Ez a megosztottság nem szerencsés ilyen szempontból; persze tudom, hogy nem egyformán érünk rá ezzel szórakozni...)
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Köszi, továbbítottam a hibát.
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
SB válasz esetén a gombon Módosítás van lehetne cserélni Válaszra.
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Javítva.., beküldve

shoutbox.php
355 sora
 $html .= form_button('shout_box', empty($_GET['shout_id']) ? self::$locale['send_message'] : self::$locale['SB_update_shout'], empty($_GET['blacklist_id']) ? self::$locale['SB_save_shout'] : self::$locale['SB_update_shout'], ['class' => 'btn-primary btn-sm btn-block']);

módosítsd erre

 $html .= form_button('shout_box', (empty($_GET['shout_id']) ? self::$locale['send_message'] : (get('s_action') == 'reply' ? self::$locale['SB_reply'] : self::$locale['SB_update_shout'])), (empty($_GET['shout_id']) ? self::$locale['send_message'] : (get('s_action') == 'reply' ? self::$locale['SB_reply'] : self::$locale['SB_update_shout'])), ['class' => 'btn-primary btn-sm btn-block']);
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
Születésnap mező.
Nem feltétlen hiba, de szerintem zavaró.

Bármit módosítasz a profilodon és még nem adtad meg a születésnapod dátumát, akkor profil mentésekor menti az aznapi napot a születésnaphoz.

Ez a sor miatt
$user_birthDate = date('Y-m-d', strtotime('today'));


RobiNN1 már javította is :)
Módosította Mathias 2021.09.29 18:28, 2 év óta
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Főadminisztrátor
Felhasználók a témában: karrak, vizo, Mathias, arpinator
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről