Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

PHPFusion 9.10.00 Hibajelzések

Utolsó módosítás 11 hónap óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Küld. Bárhová küldheted, majd rendezem a sorsát. Mosoly
A
arpinatorKezdő fórumozó
Beküldve 2 év óta

karrak Írta:

@karrak - Küld. Bárhová küldheted, majd rendezem a sorsát. Mosoly


Ok ment emailben! Mégy ezerrel dolgozok amúgy rajta, beépített keresőt tennék bele stb.. kicsit a fejléc részét turbózni..
Módosította arpinator 2022.06.03 05:16, 2 év óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Megkaptam köszönöm.
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta
Egy aprócska hiba keletkezett a Like gomnál Szomorú
A megoldás sajna adatbázisban van, a
xxx_forum_post_notify -> post_id táblát kell átállítani, elődleges kulcsá, javítom a következő verzióhoz.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta

karrak Írta:

@karrak - Egy aprócska hiba keletkezett a Like gomnál Szomorú
A megoldás sajna adatbázisban van, a
xxx_forum_post_notify -> post_id táblát kell átállítani, elődleges kulcsá, javítom a következő verzióhoz.

Ez érdekelne hogy kell megoldani az adatbázisban, mert nem nagyon mertem ott nyomkodni, nehogy összeboruljon.
(Ha bonyolult, inkább hagyom, a firssítésig elrejtettem ott a "like"gombot.)
Módosította vizo 2023.02.02 21:12, 1 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Más téma.

Létehoztam itt az oldalon egy új fórumtémát "Biztonságban vagyunk?" címmel.

Mikor beküldtem, összeborult a rendszer, ezt írta ki:
Fatal error: Uncaught TypeError: array_intersect_key(): Argument #2 must be of type array, null given in /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/includes/sqlhandler.inc.php:737 Stack trace: #0 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/includes/sqlhandler.inc.php(737): array_intersect_key() #1 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/infusions/forum/classes/post/new_thread.php(288): dbquery_insert() #2 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/infusions/forum/classes/server.php(532): PHPFusionForumsPostNewThread->setNewThreadInfo() #3 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/infusions/forum/newthread.php(27): PHPFusionForumsForumServer::newThread() #4 {main} thrown in /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/includes/sqlhandler.inc.php on line 737


Aztán végül csak bement de látom több is lett belőle (a felesleg nyilván törlendő).
Nem 100% de gyanús, hogy az okozta, hogy be volt pipálva odalent, hogy "Értesítsen válasz érkezésekor".
Amikor kivettem a pipát már nem írt ki hibát de ezek szerint a korábbi hibák mellett is létrejött a bejegyzés, csak nem láttam a hibaüzenet miatt, ezért újra próbáltam...
(Amikor ezt írtam, itt is be volt pipálva, hogy figyelmeztessen válasz érkezéskor de itt nem volt gond, talán csak téma létrehozásakor van probléma.)
Módosította vizo 2023.02.02 21:26, 1 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
A másik témában ismertetett "fórum hekkelős mizéria" miatt jelszócserét kértem a regisztrált tagoktól, biztos ami biztos.

Mivel még nem próbáltam ezt a funkciót, nem is tudtam, hogy ilyen szórakoztató. :-)
(Valójában persze inkább bosszantó, de elvileg egy átszövegezett kiírással orvosolható...)

Új jelszó beállítása a profilban.

első próba:
123456789
"A jelszónak legalább 8 karakter hosszúnak kell lennie" - > Ez nem tud számolni? :-) De egyébként dupla ilyen hosszú számsorra is ezt írja.

második próba:
abcd1234
"A jelszónak tartalmaznia kell legalább 1 nagybetűs és 1 kisbetűs karaktert" -> És erről nem kellett volna előre szólni?

harmadik próba:
Abcd1234
"A jelszónak legalább 1 speciális karaktert kell tartalmaznia" -> Köszi, hogy ezt sem mondtad már az elején...

negyedik próba:
Abcd_1234 -> OK, végre elfogadva!

Gondolom az a megoldás, hogy ehelyett a kiírás helyett:
"A jelszónak 8-64 karakter hosszúnak kell lennie."
Ezt kellene írnia:
"A jelszónak 8-64 karakter hosszúnak kell lennie ÉS tartalmaznia kell legalább 1 nagybetűs ÉS 1 kisbetűs karaktert ÉS legalább 1 speciális karaktert!"

A sok számra meg nem azt kellene írnia, hogy legalább 8 karakter hosszúság kell (még 16 esetén is ezt írja), hanem azt, hogy önmagában csak szám nem lehet.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Ez már lehet, hogy csak saját probléma, de kapcsolódik az előzőhöz, a jelszócseréhez..

A felhasználók nem tudják megváltoztatni a profilban a jelszavukat.
Ezt írja ki: "Hiba a művelet végrehajtása során".

- Saját profilomban (nem Admin felületen) nekem sikerült módosítanom a felhasználói jelszavam és az Admin jelszavam is.
- Van egy teszt profilom, azzal belépve viszont már nem sikerült.
- Ha Adminban próbálom átírni a másét az sem működik, ugyanaz a hiba.
Hibanapló üres.

Ha a belépésnél kér valaki új jelszót (elfelejtett jelszó funkció), azt megkapja e-mailben, az működik.
(A rendszer által generált jelszó elég cifra tud lenni, nem mindenkinek tetszik.)

Valami ötlet, hogy mit nézzek meg?
Update:
Arra jöttem rá, hogy nem csak a jelszót, hanem gyakorlatilag semmit nem tudnak változtatni a profilban a felhasználók.
Nekem működik a saját profilomban de máshol nem (teszt profilban sem) és Adminként sem tudom másét állítani...
Módosította vizo 2023.02.02 23:41, 1 év óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta

vizo Írta:

@vizo -

karrak Írta:

@karrak - Egy aprócska hiba keletkezett a Like gomnál Szomorú
A megoldás sajna adatbázisban van, a
xxx_forum_post_notify -> post_id táblát kell átállítani, elődleges kulcsá, javítom a következő verzióhoz.

Ez érdekelne hogy kell megoldani az adatbázisban, mert nem nagyon mertem ott nyomkodni, nehogy összeboruljon.
(Ha bonyolult, inkább hagyom, a firssítésig elrejtettem ott a "like"gombot.)


Más nem az adatbázissal lesz a megoldás Mosoly találtam egy egyszerűbbet.
https://github.com/PHPFusion/PHPFusio...d188e087ac
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta

vizo Írta:

@vizo - Ez már lehet, hogy csak saját probléma, de kapcsolódik az előzőhöz, a jelszócseréhez..

A felhasználók nem tudják megváltoztatni a profilban a jelszavukat.
Ezt írja ki: "Hiba a művelet végrehajtása során".

- Saját profilomban (nem Admin felületen) nekem sikerült módosítanom a felhasználói jelszavam és az Admin jelszavam is.
- Van egy teszt profilom, azzal belépve viszont már nem sikerült.
- Ha Adminban próbálom átírni a másét az sem működik, ugyanaz a hiba.
Hibanapló üres.

Ha a belépésnél kér valaki új jelszót (elfelejtett jelszó funkció), azt megkapja e-mailben, az működik.
(A rendszer által generált jelszó elég cifra tud lenni, nem mindenkinek tetszik.)

Valami ötlet, hogy mit nézzek meg?
Update:
Arra jöttem rá, hogy nem csak a jelszót, hanem gyakorlatilag semmit nem tudnak változtatni a profilban a felhasználók.
Nekem működik a saját profilomban de máshol nem (teszt profilban sem) és Adminként sem tudom másét állítani...

A 9.10.30-nál már orvosolva ez a hiba.. ha minden igaz. (legalábbis itt működik rendesen).
A a jelszó meg van adva akkor simán módosít..
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta

Idézet

A 9.10.30-nál már orvosolva ez a hiba.. ha minden igaz. (legalábbis itt működik rendesen).
A a jelszó meg van adva akkor simán módosít..


Nálam is 9.10.30. van fent.
És igen, itt, nálad működik, kipróbáltam a saját profilommal.
Nálam viszont csak Adminok esetén működik, ők tudnak saját profilban jelszót módosítani, másnak viszont még ők sem.
Sőt a profilban más sem módosítható. Olyan, mintha valami jogosultság probléma lenne.
De akkor ezek szerint egyéni a dolog.
Majd kiderítem valahogy.
Módosította vizo 2023.02.03 19:34, 1 év óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta

vizo Írta:

@vizo - Más téma.

Létehoztam itt az oldalon egy új fórumtémát "Biztonságban vagyunk?" címmel.

Mikor beküldtem, összeborult a rendszer, ezt írta ki:
Fatal error: Uncaught TypeError: array_intersect_key(): Argument #2 must be of type array, null given in /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/includes/sqlhandler.inc.php:737 Stack trace: #0 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/includes/sqlhandler.inc.php(737): array_intersect_key() #1 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/infusions/forum/classes/post/new_thread.php(288): dbquery_insert() #2 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/infusions/forum/classes/server.php(532): PHPFusionForumsPostNewThread->setNewThreadInfo() #3 /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/infusions/forum/newthread.php(27): PHPFusionForumsForumServer::newThread() #4 {main} thrown in /home/u395691775/domains/fusionhu.com/public_html/includes/sqlhandler.inc.php on line 737


Aztán végül csak bement de látom több is lett belőle (a felesleg nyilván törlendő).
Nem 100% de gyanús, hogy az okozta, hogy be volt pipálva odalent, hogy "Értesítsen válasz érkezésekor".
Amikor kivettem a pipát már nem írt ki hibát de ezek szerint a korábbi hibák mellett is létrejött a bejegyzés, csak nem láttam a hibaüzenet miatt, ezért újra próbáltam...
(Amikor ezt írtam, itt is be volt pipálva, hogy figyelmeztessen válasz érkezéskor de itt nem volt gond, talán csak téma létrehozásakor van probléma.)


Nos ennek a javítását már be is küldtem.. :)
Köszönöm a hibajelzést..
https://github.com/PHPFusion/PHPFusio...72224f0130
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta

vizo Írta:

@vizo -

Idézet

A 9.10.30-nál már orvosolva ez a hiba.. ha minden igaz. (legalábbis itt működik rendesen).
A a jelszó meg van adva akkor simán módosít..


Nálam is 9.10.30. van fent.
És igen, itt, nálad működik, kipróbáltam a saját profilommal.
Nálam viszont csak Adminok esetén működik, ők tudnak saját profilban jelszót módosítani, másnak viszont még ők sem.
Sőt a profilban más sem módosítható. Olyan, mintha valami jogosultság probléma lenne.
De akkor ezek szerint egyéni a dolog.
Majd kiderítem valahogy.


Elviekben ez javítja.

https://github.com/PHPFusion/PHPFusio...d673246c37
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta

karrak Írta:

@karrak -

vizo Írta:

@vizo -

Idézet

A 9.10.30-nál már orvosolva ez a hiba.. ha minden igaz. (legalábbis itt működik rendesen).
A a jelszó meg van adva akkor simán módosít..


Nálam is 9.10.30. van fent.
És igen, itt, nálad működik, kipróbáltam a saját profilommal.
Nálam viszont csak Adminok esetén működik, ők tudnak saját profilban jelszót módosítani, másnak viszont még ők sem.
Sőt a profilban más sem módosítható. Olyan, mintha valami jogosultság probléma lenne.
De akkor ezek szerint egyéni a dolog.
Majd kiderítem valahogy.


Elviekben ez javítja.

https://github.com/PHPFusion/PHPFusio...d673246c37


És tényleg, így jónak tűnik.
Ez nem volt benne a frissítésben?

Mindenesetre nagyon köszönön a segítséget!
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
#67
Jelszócsere a profilban

Az ott lévő szöveget én átírtam erre, hogy egyértelműbb legyen.
(Hátha érdekel valakit.)

../locale/Hungarian/user_fields.php

$locale['u147'] = "- A jelszó hossza 8-64 karakter között legyen!<br/>- Tartalmaznia kell legalább 1 nagybetűs ÉS 1 kisbetűs karaktert!<br/>- Tartalmaznia kell legalább 1 speciális karaktert!<br/>Engedélyezett karakterek: a-z, 0-9 és @!#$%&/()=-_?+*.,:;";

Így néz ki:
https://snipboard.io/h0xNCp.jpg
Módosította vizo 2023.02.03 20:45, 1 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 11 hónap óta
Szia Karrak!

(9.10.30)
A fórumban, több oldalas hozzászólások esetén a lapozásnál az "utolsó"-ra ugrás nem működik, pontosabban rossz helyre akar ugorni, látszik a hivatkozásból...
Első oldalra lehet ugorni, utolsóra nem.
Itt sem a Te oldaladon.
(Nem volt hasonló hiba valamelyik korábbi verzióban is? Nekem rémlik valami.)
Módosította vizo 2023.05.02 21:53, 11 hónap óta
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 11 hónap óta
Javítva a következő verzióban
https://github.com/PHPFusion/PHPFusio...ssues/2419
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 11 hónap óta

Köszi, úgy látom lemaradtam, hamarabb kiszúrtad. :-)

Viszont a javítást kipróbálva nekem hibát dobott:
"Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_icon() "
Ki kellett vegyem ezeket a kódból:
1746-ból: get_icon('first')
1781-ből: get_icon('last')

Megjavítva, nálam így működik jól, nyilak is vannak jobbra, balra:

PHPFusion/includes/core_functions_include.php
1746:
$res .= sprintf($tpl_page, 0, $link.$getname, 0, '<i class="fas fa-angle-left m-r-5"></i> '.$locale['first']);

1781:
$res .= sprintf($tpl_page, ($pg_cnt - 1) * $count, $link.$getname, ($pg_cnt - 1) * $count, $locale['last'].'<i class="fas fa-angle-right m-l-5"></i>');
Módosította vizo 2023.05.03 19:21, 11 hónap óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 11 hónap óta
Ha már Fórum, meg lapozás.
Alábbi az vajon hiba vagy feature? :-)

Ha kilistázom adott fórum témáit, pl. így:
https://fusionhu.com/infusions/forum/...forum_id=1
Akkor azon témák címe alatt, melyhez sok hozzászólás van, megjelenik a lapozás opció is.
Szerintem ennek nem sok értelme van, lapozni úgyis az adott témán belül kell. Ráadásul rontja a listázás átláthatóságát...
Módosította vizo 2023.05.03 19:20, 11 hónap óta
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 11 hónap óta

vizo Írta:

@vizo -
Köszi, úgy látom lemaradtam, hamarabb kiszúrtad. :-)

Viszont a javítást kipróbálva nekem hibát dobott:
"Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_icon() "
Ki kellett vegyem ezeket a kódból:
1746-ból: get_icon('first')
1781-ből: get_icon('last')

Megjavítva, nálam így működik jól, nyilak is vannak jobbra, balra:

....


Szia, igen hibát add, mivel már abban a verzióban már használnak új függvényt is get_icon(), ha jól rémlik már a locale is bővült

vizo Írta:

@vizo - Ha már Fórum, meg lapozás.
Alábbi az vajon hiba vagy feature? :-)

Ha kilistázom adott fórum témáit, pl. így:
https://fusionhu.com/infusions/forum/...forum_id=1
Akkor azon témák címe alatt, melyhez sok hozzászólás van, megjelenik a lapozás opció is.
Szerintem ennek nem sok értelme van, lapozni úgyis az adott témán belül kell. Ráadásul rontja a listázás átláthatóságát...


Valóban felesleges, bár így oda lapozol a témában ahova szeretnél
Módosította Mathias 2023.05.04 11:43, 11 hónap óta
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Főadminisztrátor
Felhasználók a témában: karrak, vizo, Mathias, arpinator
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről