Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

PHP-Fusion v7 - Hibák

Utolsó módosítás 1 év óta
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Nekem sikerült a "felhasználóknál a csoportok.." ból kiemelni

Itt látható is
https://movies.bltfm.hu/

i.ibb.co/TM22sbr/Nvtelen1.png
S
SSJ2Vegeta1Haladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Köszi Karrak, lassan eljutok oda, hogy kipróbáljam.

Nem tudom Mathias, lehet valamit lehagytam, elírtam, mert nagyjából ment nekem is, csak magát a műfaj nevét nem sikerült kiíratnom, N/A volt mindnél.

Nem tudja valaki, hogy mióta lehet rossz a hivatalos oldalon a regisztráció?
Gondoltam megnézek 1-2 infusiont, de nem csinál semmit a market vendégként, regisztrálni meg nem tudok.
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta
Írtam nekik, elküldtem a hibajelzést Szomorú szal egyszercsak meg csinálják.. bár......
Mióta át lett helyezve, teljesen szétesett minden.
S
SSJ2Vegeta1Haladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Köszi, majd néha-néha felnézek, hátha megoldották.

Azért is lenne jó bejutni, mert azért ott van néhány v9-es téma és nekem az alap nagyon nem tetszik, maga ez a hírek megjelenítés is számomra nagyon gagyin van megoldva, megjelenik a kezdőlapon 3 hír egymás mellett, majd semmi lapozás vagy valami, mint régen, de ha megnyitom a hírek oldalt is, akkor az se tetszik, ott is tökre átláthatatlan ez a megoldás, maga a hírt megnyitva is szerintem nagyon béna, és nem csak a megszokás miatt mondom, hanem, hogy szerintem ez a megjelenítés valami nagyon alap, egyszerű megoldás, meg tökre nem is illik bele az oldalba, mintha egy tök más oldalra kerülnék hirtelen.
Természetesen majd a saját témámat akarom átültetni, csak az még odébb lesz, azért így v7 után a v9 teljesen más kódolás gyanánt, főleg a template-k miatt.
superboykasuperboykaHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
szia hat a 9 es temaja bonyolult es azert nem is igazan latam jo temát hozza a hivatalos oldalon se, 7 esre temat magam is irtam eleg sokat de 9 esre nem is probaltam eleg nehez igy megelegszem az alapal az atomix 2 kisse baratsagosabb adminra is visszont a hivatalos oldal tenleg szetvan barmolodva .
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta
Esetleg a régi oldalon még vannak felületek, és pár régi kiegészítő..
Tudom jobb lenne az új de sajna ez van. egyenlőre.

https://www.php-fusion.co.uk/infusion...nloads.php
S
SSJ2Vegeta1Haladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Köszi.

A korábbi műfajos dolgot sikerült megoldani, most viszont megint elakadtam. :(

Checkboxal lehet kiválasztani a műfajokat szűrésnél a következőképpen:
          $rmufaj = dbquery("SELECT * FROM fusion_pdp_genres ORDER BY genre_name");
          $counter = 0; $r = 0; $k = 1;
          while ($mufaj = dbarray($rmufaj)) {
          if ($counter != 0 && ($counter % 5 == 0)) { echo "</tr>n<tr>n"; }

            $checked = "";
            echo "<td width='20%' height='18'>&nbsp;<input type='checkbox' name='filtergenre[]' value='".$mufaj['genre_id']."' ".$checked." /> ".$mufaj['genre_name']."</td>";
          $counter++; $k++;

          }


Csak azt nem tudom, hogy szűrés után mivel tudnám ellenőrizni, hogy az adott műfaj ki lett-e választva?
Hogy bejelölve maradjanak a kiválasztott checkboxok.
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Nem tudom pontosan, hogy user-nek akarod e tárolni.

user tárolás esetén, hozz létre egy új táblát egyik mező user id-t, egy másik a műfajokat (text mező) tartalmazza

Mentés rész

if (isset($_POST['save'])) {

   $filtergenre = '';
   for ($a=0; $a<count($_POST['filtergenre']); $a++) {
      $filtergenre .= '.';
      $filtergenre .= $_POST['filtergenre'][$a];
   }

   if (dbcount("(tmp_id)", DB_PREFIX."fusion_pdp_genres_tmp", "tmp_user_id='".$userdata['user_id']."'")) {
      $update = dbquery("UPDATE ".DB_PREFIX."fusion_pdp_genres_tmp SET tmp_genres_id = '".$filtergenre."' WHERE tmp_user_id = '".$userdata['user_id']."' ");
   } else {
      $insert = dbquery("INSERT INTO ".DB_PREFIX."fusion_pdp_genres_tmp (tmp_user_id, tmp_genres_id) VALUES ('".$userdata['user_id']."','".$filtergenre."') ");
   }

}


Megjelenítés
$result = dbarray(dbquery("SELECT tmp_genres_id FROM ".DB_PREFIX."fusion_pdp_genres_tmp WHERE tmp_user_id = '".$userdata['user_id']."' "));
   $user_groups = strpos($result['tmp_genres_id'], ".") == 0 ? substr($result['tmp_genres_id'], 1) : $result['tmp_genres_id'];
   $user_groups = explode(".", $user_groups);

   $rmufaj = dbquery("SELECT * FROM ".DB_PREFIX."fusion_pdp_genres ORDER BY genre_name");
   $counter = 0; $r = 0; $k = 0;
   while ($mufaj = dbarray($rmufaj)) {

      if ($counter != 0 && ($counter % 5 == 0)) { echo "</tr><tr>"; }

      if (in_array($mufaj['genre_id'], $user_groups)) {
         $checked = "checked='checked'";
      } else {
         $checked = "";
      }
      echo "<td width='20%' height='18'>&nbsp;<input type='checkbox' name='filtergenre[]' value='".$mufaj['genre_id']."' ".$checked." /> ".$mufaj['genre_name']."</td>";
      $counter++; $k++;

   }
S
SSJ2Vegeta1Haladó fórumozó
Beküldve 1 év óta
Nem akarom menteni, hanem mikor a látogató szűri a listát, akkor maradjanak bejelölve az általa kiválasztott checkboxok, de szerintem ebből megtudom oldani, köszi a segítséget, ha elakadnék, írok. Mosoly

v8-al kapcsolatban.
Van esetleg a hivatalos oldalon v8-ra átírt infusionok?
Megpróbáltam a v7-es prof. down. systemet felrakni, de nem hozza létre a táblákat, mivel a pdp eleve egy elég bonyolultan megírt infusion, most nem volt kedvem megnézni hol lehet a gond, ha esetleg mások már átalakították.
Illetve google-ba se nagyon hoz ki semmit v8-ra keresve, mintha nem is nagyon lett volna ez a php-fusion.

A pro download system meg a the kroax lenne fontos, a többit szerintem megoldom én is majd, meg ha rájövök először is, hogy pontosan hol a gond, változás a v7-hez képest, amiért nem hozza létre a táblákat.
Bár lehet utána a lekérdezéseknél is lesz bőven gond.

Maga a fusion v8 telepítésekor a pdo helyett mysqli-t választottam, azt olvastam valahol, az talán jobb, nem tudom ez számít-e.
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 1 év óta
alapból kezd ezzel..
az infusion.php ban ezeket lecseréled

) TYPE=MyISAM;";


erre
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=UTF8 COLLATE=utf8_unicode_ci";


Szerintem mindkettőnél jó lesz, bár csak a kroaxot néztem.
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 1 év óta

SSJ2Vegeta1 Írta:

@SSJ2Vegeta1 - Nem akarom menteni, hanem mikor a látogató szűri a listát, akkor maradjanak bejelölve az általa kiválasztott checkboxok, de szerintem ebből megtudom oldani, köszi a segítséget, ha elakadnék, írok. :)

v8-al kapcsolatban.
Van esetleg a hivatalos oldalon v8-ra átírt infusionok?
Megpróbáltam a v7-es prof. down. systemet felrakni, de nem hozza létre a táblákat, mivel a pdp eleve egy elég bonyolultan megírt infusion, most nem volt kedvem megnézni hol lehet a gond, ha esetleg mások már átalakították.
....


SESSION v COOKIE-val is meg tudod csinálni nem kell tábla

Artur Wiebe által készített 1.8.5 települ, azaz létrehozza a táblákat igaz vannak hibák.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Főadminisztrátor
Felhasználók a témában: karrak, superboyka, Mathias, SSJ2Vegeta1
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről