Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.
GyIK

Keresőoptimalizálás (SEO)

A keresőmotorok és a könyvtárak kulcsszavak segítségével határozzák meg, mely webhelyeket kell felsorolni a keresési eredmények között. A webhelynek a keresőmotorokra történő optimalizálásakor először el kell készítenie egy listát több kulcsszóról, amelyek leírják a webhely tartalmát. Kérdezd meg magadtól: "Mit lépne egy keresőmotorba egy webhelyemre kereső személy?" Ezt a webhely minden egyes oldalán megteheti, mert minden egyes oldalnak külön kulcsszavakkal kell rendelkeznie, amelyek arra irányulnak, hogy mi az adott oldalról szól.

A lista elkészítése során kipróbálhatja például a WordTracker szolgáltatást, hogy eldöntse, mely kulcsszavakat használja az egyes oldalakon.
Használhatja az ingyenes próbaverziót, és különféle kereséseket végezhet a kiválasztott kulcsszavak alapján, hogy megnézze, amelyek további kereséseket hajtanak végre a keresőmotorokban.
Noha az első ösztöne azt mondhatja neked, hogy válassza ki a legnépszerűbb kulcsszavakat, amelyek a legtöbb keresést kapják, ne feledje, hogy több verseny van a keresőmotorok magas rangsorolására ezen kulcsszavakkal. Keressen inkább az általános kulcsszavak helyett azokat a kulcsszavakat, amelyek az Ön oldalán állnak.

Nagyon fontos, hogy olyan kulcsszavakat válasszon, amelyek kifejezetten a webhely minden oldalához kapcsolódnak.
Ezeket a kulcsszavakat mind a metacímkék, mind az oldaltartalom optimalizálására fogják használni.
Ne feledje, hogy csak annak optimalizálására lesz képes, amellyel webhelye valóban képes kezelni.
Ha az Ön webhelyén kevés információ van, vagy nincs ilyen információ, nehéz lesz versenyezni más, ott lévő webhelyekkel.
Továbbá, ha webhelye rendkívül versenyképes kategóriába tartozik, mint például az utazás, akkor a versenytársakkal folytathatja néhány ott működő legnagyobb vállalatot, mint például az Expedia, az Orbitz, a Travelocity és a Hotels.com. Nehéz lehet rangsorolni ezeket a kulcsszavakat, amelyek között nagy a verseny.
Ennek egyik módja az, ha optimalizálja webhelyét a résekre.
Például, ha volt egy utazási webhelye, próbálkozzon tartalmát és kulcsszavait a kevésbé versenyképes utazási kategóriákba irányítani.
A metacímkék egy kódsor egy html oldal tetején, amely útmutatást ad a keresőmotoroknak és információt nyújt számukra az Ön webhelyéről.

Néhány alapvető metacímke a következő:

A webhely címe itt - Ez megmondja a keresőmotoroknak, hogy mi az Ön webhelyének neve.
A keresőmotorok gyakran használják ezeket a címeket az Ön adatainak címére a keresési eredmények között.
Nagyon fontos, hogy a címebe belefoglalja azokat a kulcsszavakat, amelyek leírják az Ön webhelyét, mivel a keresőmotorok rangsorolása ebből származik.
Ügyeljen arra, hogy a címnek értelme van, és nem csak kulcsszósor.

- Ez a keresőmotoroknak képet ad arról, hogy mi az Ön weboldala.
A keresőmotorok gyakran használják a leírást, mint a keresési eredményekben szereplő adataikat.
Ismét feltétlenül használja a kulcsszavait a leíráscímkében is.

- Ez a keresőmotoroknak képet ad arról, hogy mi az Ön weboldala.
Bár ez nem olyan fontos, mint valaha, a kulcsszavak között mindig vesszővel elválasztva szerepeltetnie kell a webhelyén.

Nagyon ajánlott, hogy az összes beküldött URL-en legyen az alapvető metacímkék.
Noha ezek a címkék nem az egyetlen információforrás az Ön webhelyéről, nagyon hasznosak, ha segítenek egyes motoroknak meghatározni az Ön elhelyezését.
Nélkül nem lehet felkerülni a keresőmotorra, vagy előfordulhat, hogy nem szerepel olyan rangsorban, ahol már szerepeltek.
A fejléc-címkék a HTML-kód egy másik formája, amelyet felhasználhat a webhelyén.

Így néznek ki:

Helyezze ide a fejlécét.


A webhely minden oldalán fejléccímkével kell rendelkeznie, és kulcsszavakat kell használni, amelyeket az adott oldalra kiválasztott.

Ez az oldal például az Ön webhelyének a keresőmotorokra történő optimalizálásáról szól, tehát az oldal tetején egy fejléccímke tartalmazza a „webhelyének optimalizálása a keresőmotorok számára” kulcsszót.
Ez nem csak azt, hogy pontosan megmondja a felhasználóknak, hogy mi az Ön oldala, hanem hangsúlyozza a kulcsszavakat, és azt is elmondja a keresőmotoroknak, hogy ők a legfontosabbak a webhely szempontjából.
A választott kulcsszavaknak az oldal tartalmába történő beépítése még fontosabb, ha beilleszti őket a metacímkékbe, amikor optimalizálja webhelyét a keresőmotorok számára.
Miután elhatározta néhány kulcsszót webhelyének minden oldalán, utána felül kell vizsgálnia az egyes oldalak szövegét, és kitalálnia, hogyan lehet ezeket a kulcsszavakat beépíteni az oldal szövegébe.
A kiválasztott kulcsszavakat a teljes szövegben meg kell szórnia, nem csak egyszer kell megemlíteni.
Például, ha volt egy webhely a modulokról, és egy oldal a vezeték nélküli eszközökről szól, akkor ellenőrizze, hogy tartalma tükrözi-e ezt a témát, és több helyen is tartalmazza a „vezeték nélküli eszköz” kifejezést.
Mellékesen megjegyezzük, hogy nagyon fontos győződjön meg arról, hogy a webhely minden oldalán található-e szöveg, mivel ezt a keresőmotorok „olvassák”, hogy valóban képet kapjanak arról, hogy mi az Ön weboldala.
Ne egyszerűen soroljon fel kulcsszavakat az oldalain. Ha egyszerűen felsorolja a kulcsszavakat a webhelyén, és nem integrálja azokat a szövegbe, akkor betilthatja webhelyét a keresőmotorokban, mivel ezt spamnek tekintik.
Ha linket mutat a webhelyén található különböző oldalakra, akkor a kulcsszavakat be kell építenie a link szövegébe. A hivatkozás szövege alatt a következőket értjük:

Ez a link szövege

Például: Itt talál
tippeket webhelye optimalizálására a keresőmotorok számára.
Itt talál tippeket webhelye optimalizálására a keresőmotorok számára.

Észrevetted a különbséget? Az első példában a szót itt összekapcsoltuk az oldalunkkal, de a második példában a fontos kulcsszavakat összekapcsoltuk az oldalunkkal.
Ez egy másik módja annak, hogy segítsen a keresőmotoroknak felismerni az Ön oldaláról.
Ez talán a legfontosabb lépés webhelyének optimalizálásához a keresőmotorok számára.
Sok keresőmotor azt szeretné látni, hogy webhelye "népszerű", és ezért jó forrás számukra, hogy magasabb rangot kapjanak, és ajánlják a keresőiknek. Ha úgy látják, hogy az Ön oldalán sok jó webhely található, amelyek azt hivatkoznak, akkor azt feltételezik, hogy ez egy jó webhely, és magasabb rangsorolást mutat be.

A webhelyére mutató linkek számának növelésének egyik legjobb módja az, ha linkeket cserélnek olyan webhelyekkel, amelyek hasonló tartalommal rendelkeznek a sajátjához.
Egyszerűen keresse meg a kapcsolódó webhelyeket a Google-ban, majd e-mailben küldje el mindegyiküket, hogy kiderítse, érdekli-e a linkeket egymással.
Minél több linket cserél minőségi weboldalakkal, annál jobb lesz a keresőmotorokban.
Annak érdekében, hogy a keresőmotorok megtalálják a webhely minden oldalát, különösen ha nagy weboldal van sok tartalommal, érdemes használni egy webhelytérképet.
A webhelytérkép egy olyan weboldal, amely linkeket tartalmaz a webhely minden más oldalához.
Ez egy navigációs oldal, amely hasznos lehet a webhely látogatói számára, és segíthet a keresőmotor-pókoknak az egész webhelyen való feltérképezéshez.
A webhelytérkép létrehozásakor hivatkozzon a webhely minden oldalára, a kulcsszavak segítségével a link szövegében.
Mellékeljen minden oldal szöveges leírását a linkkel.
Annak érdekében, hogy webhelytérképe könnyen hozzáférhető legyen, linkeljen rá a webhely minden oldalán.

A PHP-Fusion rendelkezik egy ingyenes webhelytérkép-generátorral a 8. és a 9. számára is.
Ne felejtse el, hogy a magas keresőmotorok rangsorolása nem egyik napról a másikra történik.
Miután optimalizálta webhelyét a keresőmotorok számára, és befejezte a keresőmotor beküldését, el kell látnia, hogy webhelye megjelenik a keresőmotorokban. 1-2 hónapot vehet igénybe, amíg az optimalizálási erőfeszítések megtérülnek, mivel a keresőmotor-pókoknak megfelelő időbe telik az Ön webhelye. A magas rangsor időt vesz igénybe, és sajnos a keresőmotorok optimalizálása vagy a benyújtó cég ellenőrzése alatt nem tartható.
Igen! Folyamatosan új tartalmat kell hozzáadnia, és frissítenie kell a meglévő tartalmat.
Kérjük, ne feledje, hogy nem javasoljuk, hogy módosítsa az optimalizálást, amelyet eredetileg az egyes oldalakon tett.
Ehelyett folyamatosan további oldalakat ad hozzá további optimalizált tartalommal.
Ez nem csak a látogatók számára több tartalmat biztosít, ezáltal ösztönözve őket, hogy térjenek vissza az Ön webhelyére, de arra ösztönzik a keresőmotorokat is, hogy rangsoroljanak magasabb rangot, mivel a webhelyet hasznos forrásnak tekintik a látogatók számára.
Lehet, hogy hallotta azt a mondást, hogy a tartalom király az interneten. Nos, ez még soha nem volt igaz a SEO-ban.
Sok keresőmotor-optimalizáló cég van odakint, amelyek garantálják, hogy magas rangot kap.
Legyen óvatos ezek mellett, mivel gyakorlatilag lehetetlen garantálni a keresőmotorok rangsorolását.
Csak a keresőmotorok szabályozzák a webhelyek rangsorolását, és ezek a rangsorolási szabályok mindig változnak.
Emiatt nem garantálhatjuk a magas rangot. Ugyanakkor naprakész információkat szolgáltatunk, hogy Önnek a lehető legjobb lehetőség legyen magas keresőmotor rangsorolására.
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 90 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.12.15 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről