Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.
Felhasználók
Online vendégek 1
Online tagok 0

Regisztráltak: 38
Legújabb tag: wildrooster
Ünnepeltjeink

Ma

2024. júl 27. Szo
4 nap van hátra ebből a hónapból.

05:14

20:23

Legújabb letöltések

Új panel nem működik

Utolsó módosítás 2 hónap óta
V
vizoFórumozó tag
Beküldve 2 hónap óta
Admin felületen újonnan létrehoztam egy panelt minden gond nélkül, majd publikáltam.
Felhasználói oldalon belépve a panel nem jelenik meg, annyit ír ki az oldal tetején hibaként (nekem mint adminnak): hogy "az xxx panel nem található".
Hibanaplóban hibaüzenet nincs.
Biztos, hogy nem az adott panellel van a baj, mert ha egy már működő másik panelt "klónozok" és próbálom egy másik pozícióban élesíteni, ugyanez a helyzet.
A már korábbról létező ("gyári" és saját gyártású) panelek működnek, de újat hiába hozok létre az nem jelenik meg az oldalon.

Kérdése mindennek lehet-e bármi köze a karrak-al legutóbb babrált "Szavazás" modulhoz?
https://fusionhu.com/infusions/forum/...5#post_365

Mást ugyanis régóta nem variáltam az oldalon, szóval nem tudom mikor, mitől romlott el ez a funkció.

Ötlet, hogy mit nézzek meg?
Módosította vizo 2024.05.20 12:23, 2 hónap óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 2 hónap óta
Sajna normális ötletem nincs, de nézd meg a fájlok attributumát, lehet vele problem, a szavazásnak elviekben nem lehetne semmi köze hozzá. Így sajna nem tudok értelmes dolgot mondani, látni kéne hogy mi a helyzet.
V
vizoFórumozó tag
Beküldve 2 hónap óta
Attributumokat megnéztem, pont ugyanaz mint más fájloknak, amik viszont működnek.
Köszi a tippet, majd szórakozok még vele ha lesz kedvem...
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Felhasználók a témában: karrak, vizo
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről