Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

Prémium Infusion

Utolsó módosítás 3 hónap óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 hónap óta
Lassan de biztosan készülőben vagy egy VIP rendszer.

Tudom hogy a fusion csillaga leáldozóban van, egyre kevesebben foglalkoznak vele.. Nincs frissítés és hasonló indokok..
De akkor is
Szóval elkezdtem írni egy VIP rendszert..
Amely képes lesz egy pontrendszerre épülve és egy csoport létrehozásával, a felhasználók kezelésére, és a rendszer fizetés kezelésére.

Jelen állás szerint SMS, Banki adatkérés, pont befizetés, (folyamatban a paypal és micropay fizetések kezelése..)

Még nem érte el azt a pontot, hogy közreadjam de érdekelne a véleményetek, hogy érdemes e....
V
vizoFórumozó tag
Beküldve 3 hónap óta
A VIP csoport és pontrendszer alatt gondolom az érted, hogy a fizető tagok bekerülhetnek ilyen-olyan csoportokba, így pl. több tartalmat érnek el mint az "alap" szinten lévők, vagy éppen támogató tagként szerepelnek, stb...
A mai influenszer, streamer stb. világban van némi létjogosultsága a rendszernek, sokan használnak ilyeneket.

De úgy látom körünkben nincs nagy érdeklődés rá, szóval jelen állás szerint ez leginkább Neked lesz szakmai gyakorlat.
(Mivel nekem is csak hobbi oldalam van egy viszonylag szűk kör számára fenntartva, nem tervezek ilyesmit használni én sem.)

Tipp: vezesd be itt az oldalon, segítségével gyűjts adományt a fenntartására.
A többiek meg kinyírnak az ötleteim miatt. :-)
(Bár lehet, hogy ezért kezdtél bele, Neked is eszedbe jutott...)
EphyxEphyxHaladó fórumozó
Beküldve 3 hónap óta
Szerintem az ötlet maga jó.

De én ketté bontanám a dolgot.

1) Lenne egy pénz "kezelő" csomag
2) Lenne egy kredit rendszerre épülő VIP csomag

A két csomagnak külön külön is működnie kellene, mert lesz akinek csak az egyik modul fog kelleni, lesz akinek a másik, illetve lesz akinek kelleni fog mindkettő.

A csomagnak ha lesz publikus bétája akkor igényt tartanék rá az Ephyx Fusion-hoz tesztelni.

Ephyx
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 3 hónap óta

vizo Írta:

@vizo - Tipp: vezesd be itt az oldalon, segítségével gyűjts adományt a fenntartására.
A többiek meg kinyírnak az ötleteim miatt. :-)
(Bár lehet, hogy ezért kezdtél bele, Neked is eszedbe jutott...)

Eddig sem és ezután sem fog érdekelni, az anyagi rész, ameddig tudom megoldom az oldal ellátását.
Jobban érdekel a programozási része.
S
SSJ2Vegeta1Haladó fórumozó
Beküldve 3 hónap óta
Szerintem is hasznos lehet.
Én animés körökben mozgok leginkább és sokan használnak fusiont, igaz inkább még a v7-eset, ahogy én is, de pl a fansub csapatoknak is talán jól tudna jönni egy ilyen.

Egyébként én is jelenleg így vagyok vele, hogy inkább magamat szórakoztatom a "fejlesztésekkel", érdekel a kivitelezés, hogy fog kinézni készen stb, így sokszor az admin felületet el is hanyagolom, mert addigra a lényeg elkészül és az már "csak" unalmas része a dolognak.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Főadminisztrátor
Felhasználók a témában: karrak, vizo, SSJ2Vegeta1, Ephyx
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről