Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

Frissítés 9.03.20 - fórum probléma

Utolsó módosítás 4 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 4 év óta
Fusion 9 frissítve 9.03.10-ről 9.03.20-re.
Fórum infusion verzió: 2.0

Hiba a Fórum működésében a következő menüpontok használatakor:
"Legújabb téma", "Legújabb hozzászólások", "Megoldatlan kérdések", "Megválaszolatlan kérdések" .

Az oldal nem jelenik meg, csak a következő hibaüzenet:
"site/infusions/forum/classes/threads/threads.php on line 621"

(Hibanaplóba nem kerül bele.)

Ha a hivatkozott threads.php -ben a 621-es sort kicserélem a 9.03.10 verzió megfelelő sorára (ami láthatóan eltér egy kicsit), akkor látszólag minden ok.
Nem tudom ez jó javítás-e, de legalább nincs hibaüzenet és elvileg működik a dolog.
(Még csak teszt oldal, nincs nagyüzem rajta, nem tudom ezzel kiesik-e valami funkció.)
Módosította vizo 2020.01.11 19:41, 4 év óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 4 év óta
Mint kiderült a probléma az 5.6.xx verziónál volt,

Alap javítása, mint a minimum feltételekben van, hogy a megfelelő PHP verziót használjuk, tehát 7.xx
Egyébként ezt a sort kell kicserélni a régire és működik ismét.
site/infusions/forum/classes/threads/threads.php 621 sora

 [$array['post_count'], $array['last_post_id'], $array['first_post_id']] = dbarraynum(dbquery("SELECT COUNT(post_id), MAX(post_id), MIN(post_id) FROM ".DB_FORUM_POSTS." WHERE thread_id='".intval($thread_id)."' AND post_hidden='0' GROUP BY thread_id"));

Erre
 list($array['post_count'], $array['last_post_id'], $array['first_post_id']) = dbarraynum(dbquery("SELECT COUNT(post_id), MAX(post_id), MIN(post_id) FROM ".DB_FORUM_POSTS." WHERE thread_id='".intval($thread_id)."' AND post_hidden='0' GROUP BY thread_id"));
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 4 év óta
Köszönöm, valóban itt volt a hiba.
Érdekes, hogy frissítéskor nem panaszkodott erre, ha jól rémlik minden pipa volt.

Váltottam PHP 7.0-ra, elvileg ez a minimum de ezzel sem megy, ugyanaz a hiba.
Váltottam PHP 7.1-re, ezzel megszűnt a hiba.
Váltottam PHP 7.2-re ezzel is megy, de akkor meg a régi Fusion 7-es oldalam kezd döcögni (működik, de dobál pár hibát a hibanaplóba), szóval marad a 7.1.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Felhasználók a témában: karrak, vizo
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről