Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.
Felhasználók
Online vendégek 4
Online tagok 0

Regisztráltak: 38
Legújabb tag: wildrooster
Ünnepeltjeink

Ma

2024. júl 27. Szo
4 nap van hátra ebből a hónapból.

05:14

20:23

Legújabb letöltések

Duplikált fájlok

Utolsó módosítás 7 hónap óta
V
vizoFórumozó tag
Beküldve 7 hónap óta
Nem tudom, hogy a Fusion nem megfelelő frissítési folyamata okozta-e vagy csak nálam nem futott le rendesen a frissítés, de tele vagyok duplikált fájlokkal.
Frissítéskor a régieket nem kellett volna eltávolítania a telepítőnek? (pl. "inc" kiterjesztésű fájlok).

Van amiből "csak" 2 van, de van amiből 3 féle hasonló van.

snipboard.io/PkBS89.jpg



Gondolom törölhetem őket egyesével aminek láthatóan van frisebb verziója?
Jelige: csak egy maradhat! :-)
Módosította vizo 2024.01.01 14:30, 7 hónap óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 7 hónap óta
Oh deee. kellett volna..
Kérlek annyit tegyél már meg, hogy miről indítottad a frissítést, és akkor átnézem onnan a frissítő fájlt.

Elsőre annyit sikerült kiderítenem, hogy a 9.03.90 verziótól vannak duplikált fájlok..
Szóval annak a frissítőjét javítani fogom, de sajna ez téged nem fog vigasztalni..

És köszönöm az infót.
Módosította karrak 2024.01.01 17:25, 7 hónap óta
V
vizoFórumozó tag
Beküldve 7 hónap óta
Ez már nem mai történet, csak eddig nem kérdeztem rá, meg nem foglalkoztam vele.

Most 9.10.30 verzión vagyok és szinte mindegyik frissítési lépcsőt végigjártam, így már nem emlékszem mikor jelentkezett ez, de próbálok turkálni a fájlokban.

2022. januári mentésemben már duplikálva vannak, korábbi mentésem nincsen.
Mivel a duplikált fájlokból a régebbiek és újabbak is 2021. szeptemberiek, ott körül lehetett valami frissítés.
(Az mondjuk érdekes, hogy azonosak a fálj dátumok. Azt gondolnám, hogy a régebbi az marad régi dátummal, mellette pedig ott az újabb fájl aktuális dátummal, dehát ki tudja már utólag mi történt akkor...)

Ezeket a sorokat találtam a fenti képen is látható, lévő több példányos intsall fájlokban, talán segít.

Install.core.inc (ez még inc kiterjesztésű):
const BUILD_VERSION = '9.03.80';

Install.core.php (ez már php kiterjesztésű):
const BUILD_VERSION = '9.03.110';

InstallCore.php
const BUILD_VERSION = '9.10.30';

Azt gyanítom tehát, hogy 9.03.80-ról frissítettem valamire (valószínűleg 9.03.110-re) amikor nem törlődtek a korábbi fájlok.
Módosította vizo 2024.01.01 18:19, 7 hónap óta
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 7 hónap óta
Nagyon klassz..
Szóval a 9.03.90-re történő frissítés egy rémálom..
A fájlok 80 %-a átnevezésre került.. így természetesen duplikálás is lett, .inc és .php kiterjesztésekkel..
A frissítő nem igazán foglalkozik vele..
karrakkarrakFőadminisztrátor
Beküldve 7 hónap óta
Jelenleg nem tudom, hogy miért nem törölte a 9.10.00 .php duplikált fájlokat,
Nekem törölte és frissített rendesen.

igaz az 9.03.90 nem törölte az .inc fájlokat, tehát azok jelenleg is jogosan vannak fent..
Összeraktam a törlendőket, csak azt nem tudom hová rakjam..
A 9.03.90 be már felesleges javítanom, mert mindig törlésre kerül amíg el nem éri a legutolsó kiadott verziót.
Ésszerű lenne a következő frissítési verzióba de ki tudja mikor lesz belőle valami.
Szerintem ha már látok valami kiadásra szánt verziót akkor abba bele teszem.
V
vizoFórumozó tag
Beküldve 7 hónap óta
Köszi karrak, hogy megnézted, én töröltem manuálisan amit duplikátumnak gondoltam.
(Kicsit persze szöszmötölős, meg oda kell figyelni, de szerencsére még működik az oldalam a "takarítás" után is... :-). )
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Főadminisztrátor
Felhasználók a témában: karrak, vizo
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
1szám játék
Tudja, hogy a játékunk indulása óta melyik volt az a "legnagyobb" legkisebb szám amivel játékot nyertek?

Ez a szám a 83 volt.

Aki megjátszotta: Eszter nevű felhasználónk volt 2024.01.19 játék napon.
Gratulálunk neki
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel.Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről